Vzduchotechniky

vzduchotechnikaStejně jako dodávky tepla je mnohdy zapotřebí zajistit i dostatečný přísun čerstvého vzduchu. K tomuto účelu slouží právě vzduchotechniky a klimatizace.    S jejich pomocí lze měnit parametry vzduchu v místnosti. Jedná se především o jeho teplotu, vlhkost a redukci nežádoucích plynů. Všechny tyto parametry umíme regulovat. Používáme prostorová čidla teploty, vlhkosti a senzory koncentrace plynů.

vzduchotechnika07_lgŘídíme velké vzduchotechnické jednotky v průmyslových objektech, stejně tak jako malé rekuperační jednotky v rodinných domech nebo v oblasti zdravotnictví. Dbáme na ekonomicky úsporný provoz a snažíme se minimalizovat technickou náročnost řízeného systému. Výměnu vzduchu řídíme s ohledem na hygienické normy a požadavky konkrétního zákazníka. Dokážeme velmi účinně řídit jednotky s topným i chladícím registrem, rekuperátory, zvlhčovači atd.

Střešní klimatizační jednotkyVeškeré řízené části vzduchotechnického systému dokážeme vizualizovat na PC. K tomuto účelu používáme vizualizační aplikace ControlWeb a Tirs.Net.

Komentáře nejsou povoleny.

  • Ukázky našich vizualizací

    mosev_2 skola_maleci_1_resize mondo_2 eb2
  • Námi řízené technologie

    jaromer-zs-b-nemcove gynekologie-fn-hradec-kralove-chlazeni2 vymenikc27_1 gynekologie-fn-hradec-kralove-chlazeni1
  • SWcontrol Cyklo team

    dsc03982_resize set_1